By Jānis Ziediņš, 11 years and 8 months ago

Web 2.0 Awards tops un Bibliotēka 2.0

Prestižais SEOmoz.org 9.maijā ir publicējis Web 2.0 Awards topa uzvarētājus. Šajā topā var atrast vairāk kā 200 šobrīd vienas no populārākājām un labākajām tīmekļa lapām pasaulē, kas sadalītas 41 kategorijā, un atbilst Web 2.0 definīcijai.

Web 2.0 Awards 2007

No šī saraksta mēģināju apskatīt tās kategorijas un iespējas, kas atbilst vairāk Bibliotēka 2.0 tēmai, un ko bibliotēkas un citas kultūras iestādes varētu izmantot savu informācijas tehnoloģiju attīstībā.

Grāmatas

Attēli

Latvijā: www.poga.lv

Jautājumi un padomi

Meklēšana

Sociālais tīmeklis

Latvijā: www.draugiem.lv

Sabiedrības ziņas

Latvijā: www.digg.lv un www.pieroc.lv

Sabiedriskā tagošana

Latvijā: www.saites.lv

Sākumlapas

Latvijā: www.startalapa.lv

Noteikti ir vēlams izpētīt šo servisu integrācijas iespējas bibliotēku mājas lapās, kā arī sniegt padomus lietotājie par iespējām aktīvi piedalīties sava satura veidošanā.

Picture Australia

Lielisks piemērs šādu servisu integrācijai ir pictureaustralia.org kas aicina lietotājus izmantot Flickr attēlu uzglabāšanas servisu, lai pievienotu savus attēlus ar notikumiem, vietām, kas saistīti ar Austrāliju.

Technorati Tags: , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​06/​04/​web-20-awards-tops-un-biblioteka-20/​trackback/