By Jānis Ziediņš, 11 years and 6 months ago

Pastāsti to citiem

Arī Latvijā nu jau kādu laiku ir kļuvušas populāras tīmekļa vietnes, kurās lietotāji paši veido saturu. Šeit gan jāsaprot to, ka nevis paši veido rakstus, bet publicē informāciju par dažādiem notikumiem, interesantām lietām, jaunumiem, norādot citas tīmekļa vietnes. Citi šo lapu lietotāji apskata publicēto informāciju, un balso, kā rezultātā ziņa var kļūt populāra, un nonākt pirmajā lapā.

Ilgāku laiku vērojot publicētās ziņas Latvijas populārākajās šāda veida lapās - digg.lv, tribine.lv, pieroc.lv - neesmu manījis norādes uz bibliotēku, vai citu kultūras iestāžu mājas lapām, vai notikumiem. Manuprāt, šādas lapas kultūras iestādēm dod pietiekami labu iespēju padarīt kādu būtisku informāciju par noderīgu plašākam interneta lietotāju skaitam, kā arī veidot iestādes atpazīstamību.

tribine.lv

tribine.lv

Mazā cilvēka ziņu aģentūra ir jaunumu portāls, kur raksta visi, kas to vēlas. Tribīne.lv neaizstāv nevienas politiskās partijas vai ekonomiska grupējuma intereses. Tās saturu nosaka un kontrolē `mazais cilvēks` - Tu!

digg.lv

digg.lv

Digg.lv ir viens no Latvijas visstraujāk augošajiem ziņu medijiem internetā. Tā ir pilnībā neatkarīga un demokrātiska ziņu lapa, kuras saturu veido paši tās lasītāji, publicējot ziņas, komentējot, kā arī balsojot par jaunākajām, kuras pievienojuši citi lietotāji. Digg.lv apvieno pilsonisko žurnālistiku, publisku blogošanu un personisko grāmatzīmju saglabāšanu internetā.

pieroc.lv

Pieroc.lv

pieroc.lv ir ziņu lapa internetā, kuras saturu veido paši lietoāji un tikai paši interesantākie raksti nonāk pirmajā lapā, tāpēc pieroc savu ziņu un vērtē jaunākās.

Technorati Tags: , , , , , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​08/​15/​pastasti-to-citiem/​trackback/