By Jānis Ziediņš, 11 years and 6 months ago

Latvija.lv - ceļvedis e-Latvijā! (?)

Latvija.lv

Tāds sauklis ir redzams portālā Latvija.lv. Taču izsaukuma zīmes vietas labprāt liktu jautājuma zīmi. Vai tiešām varam nokļūt visur caur šo portālu?

Tā kā strādāju kultūras nozarē, un esmu saistīts arī ar bibliotēku nozari, izlēmu papētīt, kas atrodams portāla «Kultūra» sadaļā. Galvenās kultūras nozares lapas, pēc redaktoru veidotāju domām, ir sekojošas:

Vēl sadaļā atrodamas 13 apakšsadaļas, zem kurām ir pieejamas saites ar dažādām atbilstošām vietnēm. Lielākoties gan tās ved uz portālu www.kultura.lv, taču, protams, ir pietiekami daudz saišu uz citiem resursiem.

Tomēr pārskatot pieejamās sadaļas, var manīt, ka kārtējo reizi ir aizmirsta bibliotēku nozare. Apmeklējot dažādas vietas Latvijā, esmu manījis, ka dabā bieži ir norādes uz kultūras namiem, estrādēm, muzejiem, taču nav uz bibliotēkām, tāpat arī šeit - galvenajā valsts portālā.

Nosūtīju portāla redaktoriem e-pastu, un ceru, ka notiks kādas izmaiņas.

Technorati Tags: , , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​08/​17/​latvijalv-celvedis-e-latvija/​trackback/