By Jānis Ziediņš, 11 years and 5 months ago

Latvijas Nacionālajai bibliotēkai top jauna mājas lapa

Reizēm ir lietderīgi sekot līdz komentāriem dažādos blogos. Tā Pārlielupes bibliotēkas blogā manīju Artūra Žoglas (LNB informācijas sistēmu projektētājs) komentāru, kurā tiek minēts, ka Latvijas Nacionālajai bibliotēkai top jauna mājas lapa.

... LNB Digitālās bibliotēkas blogs joprojām ir atvērta ideja, kas kādreiz varētu tikt iedarbināts tā nopietni. Iespējams, ka tāds blogs varētu kļūt par daļu no LNB jaunās mājas lapas, pie kuras šobrīd notiek aktīvs darbs...

Esošā LNB mājas lapas versija pēc Web Archive datiem nav būtiski mainījusies nu jau gadus piecus, un ir morāli novecojusi, lai gan informācijas apjoms tajā ir pietiekams.

Jācer, ka veidojot jauno versiju, tiek pielietotas gan aktuālās interneta tehnoloģijas, gan lapa padarīta lietotājam draudzīgāka. Un, protams, virziens uz Bibliotēka 2.0 ideoloģiju.

Technorati Tags: , , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​08/​30/​latvijas-nacionalajai-bibliotekai-top-jauna-majas-lapa/​trackback/