By Jānis Ziediņš, 11 years and 5 months ago

Parādi attēlus labāk

Web 2.0 rīki piešķir lapām interaktivitāti un veido mijiedarbību dažādos veidos. Ja neilgu laiku atpakaļ rakstīju kā padarīt prezentācijas pieejamākas ar Slideshare.net servisa palīdzību, tad šoreiz par servisu ar nosaukumu Slide.com (www.slide.com)

Slide.com

Kas ir Slide.com? Pavisam vienkārši - augšupielādē savus attēlus, un izveido slaidu prezentāciju no tiem ar dažādiem efektiem un papildiespējām. Pēc tam ievietojiet mājas lapā, vai slaidu saiti nosūtiet draugiem.

Veicot testu, biju pārsteigts cik ērta un vienkārša ir reģistrēšanās un attēlu augšupielāde, ar iespēju izvēlēties vairākus failus vienlaicīgi. Kā arī neiztikt bez integrācijas ar «lielajiem» servisiem un sociālajiem tīkliem - Friendster, Myspace, Flickr, Photobucket u.c. Tie pieļauj jau daļēji automātisku attēlu pievienošanu no lietotāja esošajām foto galerijām, tādējādi ar viena servisa palīdzību citā radot jaunu.


Papildus attēlu prezentācijai iespējams mainīt slaidu pārmaiņas, pievienot skaņu, izmainīt lielumu, un uzstādīt privātuma kontroli.

Patīkama iespēja ir piešķirt savai slaidu galerijai vienkāršu www adresi - manā gadījumā http://janisz.slide.com

Nobeigumā testa slaidu šovs ar daudzdienu velo maratona BikeChallenge 2007 mirkļiem:

Technorati Tags: , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​09/​03/​paradi-attelus-labak/​trackback/