By Jānis Ziediņš, 11 years and 10 months ago

RSS padevju trūkums mājas lapās

Lai arī saturs kultūras nozares mājas lapās reizēm netiek atjaunots ļoti regulāri, tomēr tajās publicētajai informācijai nākas sekot līdzi. Trūkums ir tāds, ka lapas nākas apmeklēt reizi pa reizei, kad atceros par to eksistenci, un ne vienmēr tas notiek regulāri. Šeit ļoti pietrūkst RSS padevju funkcionalitāte.

Feed43

Tāpēc palīgā nāk Feed43.com (www.feed43.com)  pakalpojums, kas ļauj izveidot faktiski jebkuras lapas jaunumu vai citas regulāri atjaunojamas informācijas RSS padevi. Protams, ja vien lapas kods ir pietiekami kvalitatīvs un strukturēts.

Zemāk esošajā sarakstā piedāvāju dažas gan ar Feed43 izveidotās RSS padeves, gan arī no oriģināliem resursiem, ko pievienot saviem RSS lasītājiem.

  1. feed Balvu rajona Centrālā bibliotēka
  2. feed Latvijas Nacionālā bibliotēka
  3. feed Latvijas Universitātes bibliotēka
  4. feed Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka
  5. feed Limbažu Galvenā bibliotēka
  6. feed Ogres Centrālā bibliotēka
  7. feed Salaspils novada bibliotēka
  8. feed V/a Kultūras informācijas sistēmas
  9. feed Valkas pilsētas bibliotēka
  10. feed Valmieras bibliotēku mājas lapa

Technorati Tags: , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​09/​13/​rss-padevju-trukums-majas-lapas/​trackback/