By Jānis Ziediņš, 11 years and 4 months ago

Jauni blogi Latvijas bibliotēku blogosfērā

Jau septembra sākumā prognozēju, ka Latvijas bibliotēku blogosfēra tikai vēl attīstīsies. Šobrīd jau esošajiem diviem blogiem ir pievienojušies vēl divi.

Mācību blogs (www.bibliotekari.blogspot.com)

Inga Marriotta - LU SZF Informācijas un Bibliotēku nodaļas studente - ir izveidojusi savu mācību blogu.

Sveicinātas manā jaunajā mācību blogā. Šī ideja, veidot mācību emuāru, man radās vakar pēc mūsu pirmās šī gada tikšanās reizes. Katrai no mums vienmēr ir daudz dažādu jautājumu un neskaidrību, kas ir saistītas ar mācībām, tāpēc es ceru, ka šis blogs dos mums iespēju sazināties un arī dalīties ar informāciju un dažādiem informācijas resursiem. Tāpēc es aicinu lasīt un rakstīt ikvienu, kas vēlas piedalīties šī bloga veidošanā, un protams arī sūtīt savus komentārus un jautājumus! Veiksmīgu trešo mācību gadu!

http://bibliotekari.blogspot.com/2007/09/sksim-mcties.html

Jelgavas 4.vidusskolas bibliotēka (www.skolasbiblioteka.blogiem.lv)

Pavisam svaigs blogs, šoreiz skolas bibliotēkas, kura autore ir Iveta Skapste. Interesanti ir tas, ka ir izvēlēta blogiem.lv platforma ierakstu publicēšanai.

Jāteic arī, ka jelgavnieki šobrīd ir visaktīvākie no bibliotēku blogu veidotājiem, taču joprojām domāju, ka nākotnē bibliotēku un bibliotekāro blogu skaits tikai palielināsies. Iespējams tie nebūs kā atsevišķi blogi, bet tiks integrēti jau esošajās mājas lapās.

Technorati Tags: , , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​10/​12/​jauni-blogi-latvijas-biblioteku-blogosfera/​trackback/