By Jānis Ziediņš, 11 years and 3 months ago

Library 2.0: A GUIDE TO Participatory Library Service

Jūlijā rakstīju par ieteicamo literatūru par Bibliotēka 2.0 tematiku. Oktobra sākumā veicu pasūtījumu Amazon.com, un vakar manā rīcībā nonāca Michael E. Casey un Laura C. Savastinuk grāmata Library 2.0: A Guide to Participatory Library Service (Amazon.com)

Library 2.0: A Guide to Participatory Library Service

Grāmata nav īpaši bieza, taču faktiski sastāv tikai no teksta un ilustratīvais materiāls ir maz. Kā vakar pāršķirstot konstatēju, grāmatas būtiskākais mērķis ir aktuāls kopsavilkums un ieteikumi par Bibliotēka 2.0 tematiku. Ceru jau tuvākajā laikā izlasīt, un dalīties atziņās, tās piemērojot Latvijas situācijai.

Par pasūtīšanas procesu 

Iepriekš biju izpētījis, ka grāmatu var iegādāties arī Amizante.lv, diemžēl cena šajā interneta veikalā (ieskaitot piegādes izmaksas) bija lielāka. Salīdzinājumam - Amizante.lv ~ 30 Ls pret Amazon.com ~ 20 Ls. Grāmata nenoliedzami dārga, betuzskatu, ka tā tomēr būs ļoti noderīga un aktuāla.

Iepriekš nekad nebiju veicis kādas preces iegādi Amazon.com interneta veikalā, taču tas nelika vilties. Iepirkšanās ērta, apmaksa vienkārša, un lietotājam labi saprotama saskarne. Pasūtījumu veicu 3.oktobrī, piegāde Latvijā tika solīta no 2. - 9. novembrim, bet reāli sūtijums pienāca 25.oktobrī. Patīkami.

Technorati Tags: , , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​10/​26/​library-20-a-guide-to-participatory-library-service/​trackback/