By Jānis Ziediņš, 11 years and 3 months ago

Pasakas. Klausies un lasi.

Pasakas - pasakas.net

Latvijas internetā radīts kas jauns un neparasts - Pasaku portāls (www.pasakas.net). Portāla mērķauditorija ir bērni, kuriem ir iespēja noklausīties (arī lejupielādēt mp3 formātā), noskatīties, izlasīt ļoti daudz pasaku vienā vietā.

Portāla autori (Ideju Forums) pirmajā ziņā gan raksta, ka pasaku pievienošana un ierunāšana nebeigsies tikai ar pasakām latviešu valodā.

Pasaku portālā iecerēts ievietot ne mazāk kā tūkstoti pasaku - latviešu, lietuviešu, igauņu, krievu, angļu, franču, vācu, ukraiņu, albāņu, mongoļu, gvinejas-bisau, āfrikas tautu, itāliešu, čehu, japāņu, gruzīņu, indiešu, spāņu, portugāļu, arābu, rumāņu, kazahu, baltkrievu, slovāku, poļu, vjetnamiešu, tibetiešu, armēņu tautu paaudžu paaudzēs mantotos brīnumainos vēstījumus. Daļa no šīm pasakām jau ir ieskaņotas un drīzumā tiks ievietotas pasaku sadaļā.

www.pasakas.net/jaunumi/1001_pasaka/

Kā vēl interesantu lietu var minēt vārdnīcu, kurā ir atrodami vārdu skaidrojumi, kas minēti pasakās, un to nozīme nav saprotama.

Paredzu, ka Pasaku portāls varētu kļūt par regulāru apmeklēšanas vērtu lapu bērnu vidū. It īpaši, ja tiktu veikta tā popularizēšana bērnu bibliotēkās.

Technorati Tags: , , , , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​11/​15/​pasakas-klausies-un-lasi/​trackback/