By Jānis Ziediņš, 11 years and 2 months ago

Man ir ko teikt

Sestdien, 24.novembrī, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā notika Pārlielupes bibliotēkas bloga 100 dienu atskats. Tajā biju aicināts uzstāties ar informāciju par blogu teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem.

Radošā darbnīca

Pārlielupes bibliotēkas bloga (parlielupesbiblioteka.blogspot.com) autore Veneranda Godmane savā prezentācijā stastīja par tā sākumu, pozitīvo un negatīvo pieredzi, kā arī iepazīstināja ar pārējiem autoriem. Patika tas, ka būtībā tika diezgan skaidri parādītas grūtības ar kādām jāsaskaras faktiski ikviena bloga autoram:

  1. prasa laiku un pūles
  2. rakstīšana pa konkrētu tematiku
  3. mērķa un iespēju trūkums

Prezentācija skatāma šeit: fotki.lv/Maijan/474374/

Radošā darbnīca

Savā prezentācijā «Man ir ko teikt» stastīju par blogiem un to būtību, kā arī iepazīstināju ar populārākajām blogu platformām - draugiem.lv, orb.lv, blogger.com, wordpress.com. Pastastīju arī par Bibliotēka 2.0 bloga rašanos, un informēju par bibliotēku blogosfēru Latvijā un pasaulē. Papildus sniedzu informāciju par labāko Latvijas blogu agregatoru nekur.lv

Prezentācija skatāma ziņas turpinājumā.


Kopumā šo pasākumu vērtēju ar pozitīvu zīmi, un ceru, ka klausītāji guva kādu atziņu un ieguva sev noderīgu informāciju.

Technorati Tags: , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​11/​26/​man-ir-ko-teikt/​trackback/