By Jānis Ziediņš, 11 years and 2 months ago

Online Information 2007

Onlin Information 2007

No 4. līdz 6.decembrim Londonā notiek ikgadējā Online Information konference. Kā organizētāji raksta - pasaules vadošais notikums satura un satura vadības risinājumos. Šogad tajā piedalīties ir dota iespēja arī man, tāpēc nākamajās dienās sagaidīsiet manu redzējumu un komentārus par dažādām tēmām - meklēšanas sistēmu jaunumiem, Bibliotēka 2.0 tematiku, jaunākajām tendencēm bibliotēku tehnoloģijās. Ceru arī gūt kādu pieredzi no realizētiem projektiem un praktiskiem piemēriem.

Paralēli konferencei notiek arī izstāde ar daudz bibliotēku nozarē (un ne tikai) pazīstamu kompāniju piedalīšanos.

Protams, ceru arī sagaidīt interesantu runu un viedokli (Web 2.0 in Action: Free Culture and Community on the move) no konferences atklājēja Jimmy Wales , kas ir Wikipedia dibinātājs.

Technorati Tags: , , , ,

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2007/​12/​03/​online-information-2007/​trackback/