By Jānis Ziediņš, 11 years ago

Blogi - žurnālistu konkurenti?

Šīs dienas TVNET rakstā Pēteris Tabūns, Pauls Putniņš un Dzintars Ābiķis pret vārda brīvību? pamanīju interesantu rindkopu:

Par vienu no žurnālistu izaicinājumiem un konkurentiem Brikše nosauca tā saukto blogu jeb virtuālo dienasgrāmatu rakstītājus. «Tādā veidā savas jomas pārzinātāji piedāvā ļoti labus un arī analītiskus rakstus, kas izkonkurē žurnālistu, kuram vienlaicīgi jāpārzina vairākas tēmas,» norādīja Brikše [Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāne Inta Brikše], atzīstot, ka mediju tirgū situācija patlaban ir sarežģīta.

Būtiska atziņa, kura noteikti varētu nepatikt daudziem žurnālistiem, kas raksta par dažādām specifiskām tēmām (arī tādām, kuras nepārzin un neiedziļinās). Blogi jau ir un būs informācijas nodošanas nākotne.

Vairāk par pilsonisko žurnālistiku varēs uzzināt BarCamp Baltics 2008 prezentācijās Citizen journalism in Latvia by Marta Krivade un Traditional vs citizen journalism: a new perspective by Giovanni Angioni

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​01/​29/​blogi-zurnalistu-konkurenti/​trackback/