By Jānis Ziediņš, 11 years ago

Spokeo zin vairāk par Google?

Spokeo.com

Spokeo.com servisu varētu definēt pavisam vienkārši - pasaki savu e-pastu, un es pateikšu, kas tu esi, ko tu dari, un kas ir tavi draugi.

Vai tu zini, kuri no taviem draugiem blogo MySpace vai augšupielādē attēlus Flickr? Mēs domājam, ka nē. Spokeo meklē populārākajos sociālajos tīklos tavu draugu blogus, attēlus, video un mūziku. Mēs garantējam, ka tu uzzināsi ko jaunu.

www.spokeo.com

Lietošana ir satriecoši ērta. Pirmoreizi reģistrējoties, ievadam savu Gmail, Yahoo, Hotmail, vai Aol e-pasta adresi un paroli (bailīgiem lietotājiem šis serviss nepatiks). Pēc brīža sistēma ielādēs kontaktus, kā arī veiks meklēšanu dažādos sociālajos tīklos, un to saraksts ir patiešām iespaidīgs - sākot ar Flickr, Picasa, Facebook Notes, MySpace un beidzot ar Blogger.

Spokeo networks

Nevajag bēdāties, ja kāds no jūsu draugiem nav konkrētā e-pasta kontaktos. Pamēģiniet meklēšanas logā pameklēt pēc zināma vai nezināma e-pasta, un iespējams uzzināsiet ko jaunu.

Spokeo.com mīnuss ir tas, ka nav pieejami Latvijas lielākie sociālie tīkli kā draugiem.lv, poga.lv, one.lv. Būtībā šādi servisi tikai apstiprina to, ka informāciju dažādās tīmekļa vietnēs ir iespējams savākt kopā, un izveidot salīdzinoši pilnīgu personas profilu pat nepmeklējot visas vietnes. Un tā kā cilvēki ielākoties dažādās vietās izmanto vienu un to pašu e-pastu (vai arī Google gadījumā - to «liek» darīt), tad tas visu meklēšanas procesu padara vienkāršāku.

via Phil Bradley's weblog

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​02/​21/​spokeo-zin-vairak-par-google/​trackback/