By Jānis Ziediņš, 10 years and 11 months ago

Netvibes Universe un Latvijas bibliotēkas

Netvibes.com ir RSS ziņu savācējs, kuru var izmantot kā RSS lasītāju, pielāgot savām vajadzībām, un izvēlēties to, ko vēlies.

Ši ir Tava personalizētā lapa, kurā vari pārveidot visu: pārvietot moduļus, pievienot jaunas RSS/ATOM padeves (barotnes), mainīt katra moduļa parametrus un daudz ko citu. Tevis veiktie pārveidojumi reālajā laikā tiek saglabāti un, kad iegriezīsies šeit atkal, viss būs tieši tā, kā lapu aizverot.

www.netvibes.com

Pamatā Netvibes.com nodrošināja tikai privāto lapu veidošanu, kuru var apskatīt tikai autorizējoties. Tomēr nu jau kādu laiku var izveidot savu Netvibes Universe, kas ir publiska, visiem pieejama lapa. Tajā lietotājs var izveidot lapas ar sevis izvēlētiem ziņu avotie, sakārtot pa dažādām grupām, kā arī pievienot moduļus.

Netvibes

Latvijas bibliotēkas internetā www.netvibes.com/b20

Lai veiktu šī pakalpojuma testu, par pamatu ņēmu pieejamās Latvijas bibliotēku mājas lapu, kā arī Latvijas bibliotēku blogu RSS padeves, kuras pievienoju un sakārtoju pa tēmām.

Vēl pievienoju divus tabus, kurus atverot, tiek rādīta kāda konkrēta mājas lapa.

Galvenais mērķis šai Netvibes Universe lapai ir sniegto iespēju apskatīšana, kā arī viena vieta tīmeklī, kas dod iespēju ātri uzzināt informāciju no bibliotēku mājas lapām un blogiem, kā arī pieslēgties Latvijas bibliotēku portālam.

Pievienojiet adresi www.netvibes.com/b20 saviem bookmarkiem!

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​03/​04/​netvibes-universe-un-latvijas-bibliotekas/​trackback/