By Jānis Ziediņš, 10 years and 10 months ago

ELAG 2008

Katru pavasari kādā no Eiropas pilsētām notiek ELAG (European Library Automation Group) seminārs. Arī šis pavasaris nav izņēmumus, un esmu ieradies Nīderlandes pilsētā Wageningen, lai piedalītos ELAG 2008.

Katru gadu semināram ir cits temats, un šoreiz: Rethinking the library. Pieteicos arī darba grupā par tēmu Evaluation of Services - Why? What, How? (Pakalpojumu vērtējums - Kāpēc? Kas? Kā?). Vēl nav skaidrs, par kādām tēmām tiks vairāk runāts, bet ceru, ka būs noderīgi, jo dažādi jauni servisi un pakalpojumi jāievieš regulāri. Tā iemesla dēļ bieži ir jāuzdod sev jautājums: kāpēc to vajag, un kā to padarīt labāku?

Vēl nobeigumā īsa informācija par to, kas atšķir šo semināru no citiem līdzīgiem.

ELAG semināru uzdevums ir padziļinātas diskusijas par dažādiem bibliotēku automatizācijas jautājumiem, informācijas apmaiņa par idejām un pieredzi. Būtiskākā lieta, kas šo semināru atšķir no citiem, ir tā, ka dalībnieki piesakās dažādās darba grupās, kas iepriekš jau ir paziņotas semināra mājas lapā. Semināra gaita tiek organizēta tādā veidā, ka pirmajā un otrajā dienā ir prezentācijas par dažādām tēmām, taču lielāko laiku dalībnieki pavada darba grupās. Pasākuma noslēdzošajā dienā katra darba grupa prezentē savas tēmas pārskatu, problemātiku un ieteikumus.

Turpmākajās dienās informācija no semināra ikdienas. Atskatu par ELAG 2007 var izlasīt šī bloga agrākajos ierakstos.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​04/​14/​elag-2008/​trackback/