By Jānis Ziediņš, 10 years and 5 months ago

Viļakas bibliotēkas blogs

Pavisam nejauši šodien atklāju Viļakas bibliotēkas mājas lapu, kas izveidota uz wordpress.com platformas. Pētot ierakstu laiku, mājas lapa (jeb blogs, ņemot vērā izvēlēto platformu) ir radīta pavisam nesen (vakar?), taču ir pieejama pamatinformācija par bibliotēku, tās darba laiku, kā arī karte ar Viļakas atrašanās vietu Latvijā.

Viļakas bibliotēka

Gan dažādās diskusijās, gan prezentācijās esmu uzsvēris to, ka mazākām bibliotēkām (un ne tikai) izveidot savu mājas lapu šobrīd ir pavisam vienkārši - nepieciešams izvēlēties kādu no pieejamajām blogošanas platformām, jāvelta bloga pielāgošanai nedaudz laika, un bibliotēka jau ir tiešsaistē ar miljoniem cilvēku lielu auditoriju.

Viļakas bibliotēkas lapa pieejama saitē vilakabiblio.wordpress.com

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​08/​26/​vilakas-bibliotekas-blogs/​trackback/