By Jānis Ziediņš, 10 years and 10 months ago

Informācija par BibCamp 12.septembrī

BibCamp

12.septembrī viesnīcā Reval Hotel Latvija konferenču telpās Sigma notiks apvienotā BridgeCamp/BibCamp ne-konference, kurā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kā arī bibliotēku sektorā strādājošie, vai ar to saistītie pārstāvji.

Pasākuma mērķis - neformālā gaisotnē dalīties ar zināšanām par brīvi pieejamām tehnoloģijām un kā tās izmantot sabiedriski nozīmīgiem mērķiem - piemēram, izglītošanai, līdzdalībai, interešu aizstāvībai, informācijas vākšanai un tamlīdzīgi.

www.bridgecamp.lv/content/bridgecampbibcamp-12septembr%C4%AB-reval-hotel-latvija

Ne-konferences programma:

10:00 Reģistrācija
10:45 Atklāšana
11:00 Paneļdiskusija par jaunajiem medijiem
12:00 Tehniskais pārtraukums
12:40 - 18:30 Prezentācijas un diskusijas 2 plūsmās, kopā 18.
18:40 - 19:00 Noslēgums

Lai piedalītos ne-konferencē, dalībniekiem nepieciešams reģistrēties šeit:  bridgecamp.lv/user/register

Dalība ir bezmaksas, un atvērta visiem interesentiem. Joprojām ir iespējams pieteikt savas prezentācijas šeit .Visticamāk, ka lielākā daļa tēmu būs interesantas abu grupu pārstāvjiem, bet noteikti būs prezentācijas, kas būs interesantas konkrētām dalībnieku grupām.

Pats plānoju uzstāties ar vienu prezentāciju par dažādu web servisu izmantošanu bibliotēku mājas lapās, lai sasniegtu ne-lietotājus, un ļoti iespējams, ka citā prezentācijā informēšu par kādu jaunumu tieši bibliotēku nozarei.

Ja jums, tiem, kas plāno piedalīties, ir kādas īpašas vēlmes dzirdēt kādu specifisku tēmu par interneta tehnoloģijām un to pielietojumu un izmantošanu, gaidīšu komentārus pie šī ieraksta, vai arī uz e-pastu janisz@gmail.com

iepriekšējā BridgeCamp tēmas un prezentācijas apskatāmas šeit: www.bridgecamp.lv/content/prezent%C4%81cijas

---

Viss par ne-konferenci  www.bridgecamp.lv

bridgeCamp

P.S. Par BibCamp logo paldies Никита Селецкий!

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​08/​29/​informacija-par-bibcamp-12-septembri/​trackback/