By Jānis Ziediņš, 10 years and 10 months ago

Letonika.lv Latvijas bibliotēkās par brīvu

No 1.septembra visās Latvijas publiskajās bibliotēkās portāls Letonika.lv pieejams par brīvu. Tādējādi jebkuram Latvijas iedzīvotājam šo resursu iespējams izmantot pilnā apmērā apmeklējot sev tuvāko publisko bibliotēku.

To paredz vienošanās, ko publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls» ietvaros noslēgusi valsts aģentūra „Kultūras informācijas sistēmas» (v/a „KIS») un šī elektroniskā resursa izstrādātājs SIA „Tilde».

www.kis.gov.lv/lv/c1/n598/

Vēl būtisks jaunums, ka nesen portāls Letonika.lv paplašinājis savu pakalpojumu klāstu, un piedāvā apmeklētājiem jaunu sadaļu «Literatūra».

Letonika.lv portālā ir atvērta jauna sadaļa «Literatūra», kurā pašlaik ir pieejama informācija par 14 latviešu rakstniekiem un dzejniekiem, literatūras žanru apraksti un ir publicēti 23 pilnteksta literatūras darbi un darbu krājumi.

www.letonika.lv/klasiki/

Jebkurš apmeklētājs var iepazīties (un izlasīt) ar tādiem darbiem kā Mērnieku laiki, Lāčplēsis, Staburaga bērni. Plašāku aprakstu par Letonika.lv Literatūras sadaļu var lasīt Pārlielupes bibliotēkas blogā.

Patīkami, ka pilnteksta resursi latviešu valodā arvien vairāk kļūst pieejami interneta lietotātajiem, starp tiem, arī pasakas.net

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​09/​01/​letonika-lv-latvijas-bibliotekas-par-brivu/​trackback/