By Jānis Ziediņš, 10 years and 10 months ago

Latvijas Medicīnas bibliotēkas blogs

Latvijas Medicīnas bibliotēkas blogs

Inga Znotiņa no Latvijas Medicīnas bibliotēkas (LMB) informēja, ka bibliotēka izveidojusi savu blogu. Tā adrese www.lmbib.blogspot.com Līdz ar to LMB ir otrā no lielajām (valsts nozīmes) bibliotēkām, kas izveidojusi savu blogu. Kā zināms, pirmā bija Latvijas Nacionālā bibliotēka ar Digitālās bibliotēkas blogu.

Blogs šobrīd vairāk veidots kā informācijas palīdzības krātuve bibliotēkas lasītājiem par dažādām tēmām. Interesants ir virtuālais grāmatu plaukts ar jaunākajām grāmatām angļu valodā, kas pieejamas bibliotēkā. Jādomā, ka informācijas plūsma neapstāsies, un blogs būs labs papildinājums bibliotēkas mājas lapai, kurā gan saiti uz to atrast neizdevās.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​09/​02/​latvijas-medicinas-bibliotekas-blogs/​trackback/