By Jānis Ziediņš, 10 years and 5 months ago

Žurnālā «Bibliotēku pasaule» atskats par diskusiju «Blogi: sērga vai jaunas iespējas?»

Žurnāla «Bibliotēku Pasaule» (specializēts bibliotēku nozares periodiskais izdevums) 43. numurā publicēts Signes Valtiņas atskats uz 17.aprīļa diskusija «Blogi: sērga vai jaunas iespējas?». Konkrētais notikums jau savu aktualitāti ir zaudējis, taču domāju, ka ne visi bibliotekāri lasa blogus, tāpēc apsveicama arī informācijas nodošana šādā veidā.

Rakstā apskatītas visu dalībnieku uzstāšanās,  komentāri un viedokļi. Pieminēti arī Latvijas blogosfērā zināmi blogeri, kā arī saites uz rakstiem par blogošanas tematiku.

Zemāk publicēju skenētu daļu no atskata, kur apskatīta mana uzstāšanās.

Bibliotēku Pasaule

(spiest uz attēla, lai apskatīto to lielākā izmērā)

Labprāt publicētu visu rakstu, taču žurnāls un tā raksti nav pieejami elektroniski, diemžēl. Ieteiktu izdevējiem apdomāt ja ne jaunāko, tad agrāk iznākušu žurnālu rakstus publicēt internetā, piemēram, LNB mājas lapā, vai labākajā variantā - blogā, lai ar tiem var iepazīties plašāks interesentu loks.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​09/​08/​zurnala-biblioteku-pasaule-par-diskusiju-lnb/​trackback/