By Jānis Ziediņš, 10 years and 10 months ago

Atskats uz BridgeCamp un BibCamp

12.septembrī notika BridgeCamp+BibCamp apvienotā ne-konference. Tajā piedalījos kā viens no organizatoriem un arī dalībniekiem.

BibCamp BridgeCamp nozīmītes

http://picasaweb.google.lv/torbjon/BibCamp

Lai arī šis pasākums tika plānots gan NVO, gan bibliotēku nozarē strādājošajiem, lielāku pārsvaru dalībnieku vidū sasniedza tieši bibliotēku nozarē strādājoši, kas bija patīkams pārsteigums. Kopumā dalībnieku skaits pārsniedza 100 cilvēkus, un ne-konferences laikā notika 3 diskusijas, un tika prezentētas 11 prezentācijas.

Ne-konference sākās ar paneļdiskusiju par jauno mediju lomu NVO un bibliotēku darbībā. Diskusiju (arī ne-konferences atklāšanu) var gan noklausīties, gan noskatīties šeit girts.blogspot.com/2008/09/reporta-no-bridgecamp.html

Manas prezentācijas BibCamp

Pirmā prezentācija «Sasniedz nesasniedzamo» ir mans viedoklis par to, kādos virzienos (iespējamie informācijas kanāli) bibliotēkām vajadzētu mēģināt izmantot Web 2.0 tehnoloģijas, lai sasniegtu bibliotēkas ne-lietotājus.

Otra prezentācija bija iepazīstināšana ar jaunu blogu sistēmu un praktiskā demonstrācija, kas domāta tieši bibliotekāriem un bibliotēkām - BibLog.lv.

Par šo vairāk kādā no nākamajiem bloga ierakstiem.

Kopumā uzskatu, ka BridgeCamp (un arī pirmais BibCamp) ir izdevies, un tā dalībnieki noteikti ieguva jaunu informāciju, kā arī plašu pārdomu loku par dažādām tēmām. Liels paldies arī Social Media Bridge par lieliski noorganizēto pasākumu:)

Visa jaunākā informācija (šobrīd foto, bet noteikti vēlāk arī visas prezentācijas) par notikušo joprojām www.bridgecamp.lv

Citi raksta:

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​09/​15/​atskats-uz-bridgecamp-un-bibcamp/​trackback/