By Jānis Ziediņš, 10 years and 4 months ago

Bibliotēku blogosfēras pieaugums turpinās

Svešvalodu bibliotēka www.svesval.blogspot.com

Svešvalodu bibliotēka

Rīgas bibliotēku blogiem pievienojies jau trešais - šoreiz Rīgas Centrālās bibliotēkas Svešvalodu filiālbibliotēkas blogs, kurā tā autori informē par bibliotēku, bibliotēkā notiekošo, kā arī sev svarīgo. Iepatikās bloga dizainā izmantotais attēls.

Bauskas 1.vidusskolas bibliotēka www.b1v.lv/index.php/category/biblioteka/

bauskas 1.vidusskolas bibliotēka

Šis gan nav īsti neatkarīgs blogs, bet kā viena no sadaļām ietilpst Bauskas 1.vidusskolas lapā, un tas nemaz nav slikti. Bibliotēka savu lasītāju (skolēnu) informēšanā ir pietiekami aktīva, kā arī vērojama aktivitāte komentāros. Ja kāds grib sekot līdzi bibliotēkas aktivitātēm ar RSS lasītāju palīdzību, tad saite ir sekojoša: b1v.lv/index.php/category/biblioteka/rss

Bērnu žūrija www.bernuzurija.lv

Bērnu žūrija

Bērnu žūrijas blogs nav nevienas bibliotēkas blogs, taču ir saistīts ar bibliotēku nozari. Bērnu žūrijā jaunākie lasītāji ik gadu lasa un vērtē grāmatas, nosakot to popularitāti. Šādā veidā tiek veicināta lasīšana, kā arī noteiktas bērnu intereses. Blogs gan šajā brīdī ir ne pārāk aizpildīts ar jauniem ierakstiem.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​10/​20/​biblioteku-blogosferas-pieaugums-turpinas/​trackback/