By Jānis Ziediņš, 10 years and 3 months ago

RSS — tavi informācijas aģenti - Diena.lv

Drukātajā laikrakstā «Diena» otrdien, 4.novembrī tika publicēts raksts par RSS - kas tas ir, un kā tas var palīdzēt ikdienā. Šodien to ir iespējams izlasīt arī Diena.lv interneta portālā.

Ikdienā apmeklējam pat desmitiem mājaslapu, no kurām lielākajā daļā iegriežamies regulāri. Skatāmies, kas jauns. Tērējam laiku, gaidot, kamēr tā ielādējas, un esam vīlušies, ja nekas jauns nav ievietots. Vai nebūtu lieliski, ja kāds mūsu vietā, gluži kā ikrīta avīze, varētu atlasīt to, kas mani interesē, un pasniegt pie brokastu kafijas, aiztaupot sērfošanu? 

diena.lv/lat/business/tehnologijas/rss-tavi-informacijas-agenti

Domāju, ka joprojām daudziem nav skaidrs par RSS atšifrējumu, un tā iespējamo pielietojumu. Īsi atbildot uz jautājumu - ziņas pašas nāk pie tevis, un tās atliek tikai lasīt. Kā - to izlasiet rakstā RSS - tavi informācijas aģenti. Un gadījumā, ja šī tēma šķiet interesanta, uzdodiet jautājumu Google meklētājam - Kas ir RSS?

Starp citu, arī šī bloga ierakstus ir iespējams saņemt RSS padeves formā, un lasīt jaunumus kad, un kur vēlaties.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2008/​11/​05/​rss-tavi-informacijas-agenti-diena-lv/​trackback/