By Jānis Ziediņš, 10 years ago

Kultūras ministrijai jauna mājas lapa

Šodien pamanīju, ka LR Kultūras ministrija publiskojusi jauno mājas lapas versiju.

km-gov-lv

www.km.gov.lv

Lapas vizuālajam tēlam izvēlētā zaļā krāsa pirmajā brīdī īsti nepatīk, bet kopējais noformējums un struktūra ir pārskatāma, un noteikti ērtāka nekā iepriekšējā mājas lapas versijā, kas nebija mainīta vairākus gadus.

Lai atrastu informāciju, tīri labi var izmantot iekšējo meklētāju, bet te par trūkumu redzu to, ka visām lapām ir vienāds nosaukums «Latvijas Republikas Kultūras ministrija». Tas traucē ātri orientēties rezultātos, jo nākas lasīt atrasto tekstu, lai saprastu, vai meklētais ir īstais.

Nesaprotami, ka nekur neredzu saiti uz jaunumiem, ja tiek apskatīta kāda cita lapa. Spiežot uz saites «Kultūras ministrija», nonākam lapā ar informāciju par ministriju, bet, ja spiežam uz lapas logo, tad nonākam atpakaļ sākumlapā, kur jaunumi ir redzami. Ja to neiedomājas, tad jāspaida «back» poga, vai arī jāspiež uz mazās mājiņas lapas augšā.

Tomēr priecē, ka jaunumiem tiek publicēts RSS http://www.km.gov.lv/lv/rss.htm.

Pārdomām - publicētajos Ministru prezidenta Ivara Godmaņa valsts pārvaldes reorganizācijas priekšlikumos Kultūras ministriju paredzēts apvienot ar Izglītības un zinātnes ministriju.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2009/​02/​02/​kulturas-ministrijai-jauna-majas-lapa/​trackback/