By Jānis Ziediņš, 10 years and 1 month ago

Latvijas Nacionālā bibliotēka izveido savu blogu

Latvijas Nacionālā bibliotēka 23.aprīli ir izvēlējusies par dienu, kad publiskot savu blogu blogs.lnb.lv

blogs.lnb.lv

Tādējādi bibliotēka savai tīmekļa vietnei www.lnb.lv un Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas blogam ir pievienojusi vēl atsevišķu bibliotēkas blogu.

Pirmajā bloga ierakstā direktors Andris Vilks raksta:

Varbūt kādam rodas jautājums — kāpēc bibliotēkai ir vajadzība pēc sava bloga un ko tā īsti tur darīs? Patiesībā bibliotēka īsti neatbilst tipiskajiem blogosfēras atribūtiem. Tāpēc nereti bibliotēku blogi veidojas kā kaut kas līdzīgs „mājaslapa 2» ar visai izteiktām sabiedrisko attiecību kanāla pazīmēm. Mūsu gadījumā tas nebūs tikai Andra Vilka blogs. Kaut arī „direktoru» blogi ir visai populārs žanrs, ceram, ka mūsu „blogeri» būs plašs ar bibliotēku saistītu cilvēku loks.

Jāteic, ka šādu soli no Latvijā lielākās bibliotēkas gaidīju jau sen, un ceru, ka tas varētu būt arī pamudinājums citām bibliotēkām, jo nav noslēpums, ka aktivākās Latvijas bibliotēku blogosfērā ir tieši mazās bibliotēkas.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2009/​04/​23/​latvijas-nacionala-biblioteka-izveido-savu-blogu/​trackback/