By Jānis Ziediņš, 9 years and 9 months ago

140 zīmēs apkārt pasaulei

Nevar noliegt faktu, ka Twitter.com šobrīd ir viens no pasaules populārākajiem portāliem. Par to jau rakstīju kādu laiku iepriekš rakstā «Twitter un bibliotēkas». Pateicoties dažādiem populāriem Latvijas medijiem un aktīvistiem internetā, arī lietotāju skaits no Latvijas sāk augt arvien ātrāk. Tieši tāpēc, atceroties diskusiju «Blogi - sērga vai iespējas?», radās ideja, ka varētu izveidot līdzīgu pasākumu par Twitter un mikroblogošanu. 

twitter-janisz

Latvijas Nacionālā bibliotēka atsaucās aicinājumam un 22.oktobrī 17.30 notiks tweetup (Twitter lietotāju tikšanās un ne tikai) par mikroblogošanu.

tweetup-lnb

Pieturas punkti: Mikroblogošanas fenomens / Korporatīvie un individuālie Twitter profili / Twitter netiķete / Labā un sliktā pieredze ar Twitter / Twitter ietekme uz dažādiem kultūras, sociālajiem, politiskajiem procesiem u.c.

Ja vēlies piedalīties un gribi uzzināt vairāk, kā arī esi Twitter vai Facebook lietotājs, atver šo lapu tweetvite.com/event/LNBTweetUp un piesakies. Gadījumā, ja vēl neesi šo portālu lietotājs, droši var ierasties bez reģistrācijas.

Starp citu, arī vairākas Latvijas bibliotēkas jau ir Twitter lietotāji - to saraksts šeit www.b20.lv/bibliotekas-twitter/

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2009/​10/​13/​140-zimes-apkart-pasaulei/​trackback/