By Jānis Ziediņš, 9 years and 7 months ago

Slideshare.net pievieno jaunus kontu veidus

Mazu, bet diezgan būtisku izmaiņu ir veicis viens no labākajiem prezentāciju publicēšanas servisiem internetā - Slideshare.net.

Iepriekš, reģistrējoties sistēmā, lietotājs faktiski varēja pārstāvēt tikai sevi - individuālu personu. Tas, protams, neliedza iespēju šai personai publicēt prezentācijas kādas iestādes vārdā, un šādu Slideshare.net kontu izmantošanas veidu varēja manīt diezgan regulāri. Šis trūkums ir arī daudzām citām interneta vietnēm, kas būvētas uz «individuālas» personas vēlmēm, tādējādi kompānijām, organizācijām vienmēr nācās pielāgoties.

Ļoti ticams, ka Slideshare.net veidotāji to labi saprata, un tāpēc tagad ir iespējams izveidot (un arī mainīt jau esošos) kontu veidus:

  • noklusētais
  • pasākumu organizētājs
  • organizācija / kompānija
  • universitāte / skola
  • PR / Mārketinga aģentūra
  • bezpeļņas organizācija / valsts sektors
  • prezentāciju dizaina kompānija
  • profesionāls prezentētājs

Izvēloties konkrētu konta veidu, mazliet pamainās arī aizpildāmie lauki, lai organizācijām nebūtu «jātēlo» individuāla persona.

Sarakstā atzīmēju «bezpeļņas organizācija / valsts sektors» (non-profit / gov), jo domāju, ka tieši šis konta veids būtu piemērots bibliotēkām reģistrējoties, un izvietojot savas prezentācijas vai citus dokumentus.

Par Slideshare.net jau rakstīju pirms vairāk kā diviem gadiem ierakstā «Tavas prezentācijas internetā». Idejas ziņā nekas būtisks nav mainījies, ir nākušas klāt dažādas papildiespējas, un manas pirms trijiem gadiem publicētas prezentācijas joprojām ir pieejamas www.slideshare.net/janisz

Vēl tikai piebildīšu, ka Slideshare.net ir paredzēta visai būtiska loma prezentāciju un citu dokumentu publicēšanai Latvijas bibliotēku portāla atjaunotajā versijā tuvākajā nākotnē.

No comments

Be the first to write a comment on this post.

Write a comment

If you want to add your comment on this post, simply fill out the next form:

* Required fields

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>.

No trackbacks

To notify a mention on this post in your blog, enable automated notification (Options > Discussion in WordPress) or specify this trackback url: http://​www.b20.lv/​2009/​12/​11/​slideshare-net-pievieno-jaunus-kontu-veidus/​trackback/